Prezenty na Wielkanoc dla mężczyzn

Czas świąt wielkanocnych zbliża się nieubłaganie, a wraz z rodzinną atmosferą i tradycyjnymi daniami polskiej kuchni nadchodzą również dylematy, między innymi, co kupić z tej okazji bliskim. Prezent na Wielkanoc dla mężczyzny może przyprawiać o zawroty głowy, pewnie sam/sama dobrze wiesz, że płeć mniej piękną wcale nie jest tak łatwo zadowolić świątecznym upominkiem. Na ratunek przychodzą męskie koszulki z nadrukiem: proste, uniwersalne, zabawne, oryginalne, zawsze przyciągające uwagę. Jednakże wybór jest naprawdę różnorodny i ciężko zdecydować się na jedną, ale bez nerwów: w tym pomoże Ci to zestawienie TOP 3. Jeśli przewijałaś Internet w poszukiwaniu pomysłu na prezent dla mężczyzny, to zatrzymaj się tutaj i sprawdź ten ranking, a na pewno znajdziesz coś, co spełni oczekiwania Twoje jak i odbiorcy prezentu.

Miejsce trzecie: Męska koszulka - Co jak co żonę mam najlepszą

Napis, który na koszulkach uzyskał już rangę kultowego, nie zestarzał się ani trochę: nadal jest świetną propozycją dla wszystkich żonatych mężczyzn, być może nieżonatych również, kto wie, może przyda się na przyszłość. Jest to tak naprawdę prezent w stylu dwa w jednym, bo jak inaczej niż prezentem nazwać ciepły uśmiech wybranki serca, której mąż z dumą będzie nosił tą koszulkę? Komplementy idealnie wpasowują się w klimat świąt Wielkanocnych, dlatego tej opcji nie mogło zabraknąć w takim zestawieniu.
KUP

Miejsce drugie: Męska koszulka - Najlepszy + dowolny napis na świecie

Drugie miejsce jest dla osób, którym co prawda brakuje pomysłu na prezent wielkanocny dla mężczyzny, ale nie brakuje kreatywności. Oczywiście, w miejsce dowolnego napisu można wstawić zawód odbiorcy prezentu, czy po prostu jego imię, a taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, ale zdecydowanie lepszym wyborem byłoby spersonalizowanie tej koszulki. Może osoba, której chcesz kupić prezent, miała w czasach szkolnych jakieś śmieszne przezwisko, o którym już nie pamięta? Lub bardzo pasjonuje się jakąś dziedziną, mimo iż brak mu fachowej wiedzy na ten temat?
KUP

Miejsce pierwsze: Męska koszulka - Cudowny chłopak, najprawdopodobniej najlepszy na Świecie

Złoty medal tego zestawienia otrzymuje koszulka, która z pewnością wywoła salwy śmiechu przy otwieraniu podarunków. Taki prezent dla mężczyzny to uzupełnienie garderoby, którego zawsze potrzebował, ale nigdy o tym nie wiedział. Napis pochlebia odbiorcy, ale z komiczną nutką prawdopodobieństwa, ponadto sam tekst został upodobniony do logotypu napoju, za którym płeć męska wprost przepada. Możesz być w stu procentach pewna, że dzień świąt wielkanocnych nie będzie ostatnim dniem, w którym odbiorca prezentu założy tę koszulkę.
KUP